Zobacz

Zamknij

Jakie są zalety garderoby robionej na wymiar?

Garderoba na wymiar idealnie dopasuje się do oczekiwań i gustu. Będzie też dokładnie wpasowywać się w każdy zakamarek pomieszczenia. Do tego nada wnętrzu spójnego wyglądu i luksusowego klimatu.

W garderobie na wymiar każdy centymetr jest zagospodarowany

Zwłaszcza w małych pomieszczeniach, w których meble ustawione są ciągiem, powstaje problem z zagospodarowaniem luk, w które nie można wpasować żadnego z gotowych mebli. Takimi pomieszczeniami są przede wszystkim kuchnia i właśnie garderoba. Gotowe meble nie zawsze da się skompletować tak, by pasowały idealnie do długości ściany, którą chcemy zabudować. Często przypomina to kompletowanie elementów układanki, podczas którego niejednokrotnie tracimy na funkcjonalności. Z kolei meble na wymiar nie stawiają przed nami takich wyzwań. Możemy zabudować nawet najbardziej kłopotliwe wnęki. Dobrym przykładem jest możliwość dopasowania szafek do skośnego sufitu poddasza tak, by stykały się z nim na całej linii.

Garderoba na wymiar twoich potrzeb

Garderoby na wymiar dopasują się nie tylko do pomieszczenia, ale i do naszych potrzeb. Możemy bez przeszkód przebierać w stylach, wykończeniach i rodzajach zabudowy. Stolarz potrafi zrealizować także nietypowe projekty i zbudować meble, których próżno szukać na sklepowych półkach.

Nie ogranicza nas także głębokość szuflad czy rozstaw drążków na wieszaki zaplanowany przez producenta mebli. Garderoba na wymiar będzie miała dokładnie takie elementy wyposażenia, jakich potrzebujemy i z jakich najczęściej korzystamy. Jej wymiary mogą zostać dopasowane do naszego wzrostu lub rodzaju rzeczy, jakie chcemy przechowywać w konkretnych miejscach tego pomieszczenia. Dzięki temu przechowywanie jest wygodniejsze. Stosując dopasowane rozwiązania, mamy więcej miejsca na nasze ubrania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.